Wolfteam Oyna

HEYECAN DOLU MACERA SİZLERİ BEKLİYOR
Wolfteam oyununun hayatımıza girmesi ile birlikte insan üstü bir macera ve hamleler ile, muhteşem görsel efektler bizlerle buluştu.

İnsanlardan kurtlara dönüşmüş yaratıklar ile tırman, savaş.. Ne kadar savaşırsanız savaşın insanüstü güçleri ile kurşun yeseler bile ölmeden savaşmaya devam ediyor ve keskin pençeleri ile savaşanları acımasızca öldürüyorlar. Kurtlar dönüşüm yaşadıktan sonra olağanüstü yakın dövüş teknikleri ile savaşıp doğaüstü bir performans gösteriyorlar. Oyun içerisinde ne zaman kurda dönüşeceğiniz tamamen siz belirliyorsunuz. Bu yüzden oyun içerisinde karanlıklardan gelen vahşi büyük yaratıklar ile ne zaman karşılaşacağınızı önceden bilmiyorsunuz ve bu durum sizleri korku dolu bir maceranın içerisine sürüklüyor.

Oyunun içeriği ve konusu insanlar ile kurtlar arasında geçen kıyasıya bir yaşam mücadelesi. Bu yaşam mücadelesi için savaş verirken oyun içerisinde savaşan insanların kurtlara karşı hayatta kalması gerekiyor. İnsanlar birlik ve beraberlik içerisinde yaşam savaşı veriyor ve hayatta kalmak için mücadele ediyorlar. Kurtlar ise sessizlikten bir anda çıkıp geliyor ve insanlar öldürüyorlar. Yakın dövüş ustası olan kurtlar insanları öldürmek için yalnızca ellerini kullanıyorlar. Ancak bir detay daha var ki mutasyona uğrayan insanlar kurt kabiliyetlerine sahip olarak üstün yetenekler elde etme şansına sahip olabiliyorlar. Bir başka tabiri ile kurda dönüşüp farklı ve yeni savaş taktikleri ile aynı kurtlar gibi doğaüstü yeteneklere sahip olarak dövüşme imkanı buluyorlar. Bu doğa üstü yaşam mücadelesinde, hayatta kalmak ilk göreviniz. Üstün silah yetenekleri ve mutasyon olayları ile kurtları yenmeniz an meselesi ancak bir anlık dikkatsizlik sizi kurtlara yem edebilir.

Son derece dikkat gerektiren ve akıl üstü taktik isteyen bir oyun olan Wolfteam tüm heyecanı ile sizleri bekliyor. Unutmayın Wolfteam kurtlara karşı koymak için beraberlik gerektiren bir oyundur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>