Wolfteam İndir

Wolfteam oyunu 5 milyon kullanıcı sınırını aşmayı sonunda başardı. İndirilme sayısı Dünya genelinde 300 milyon seviyesine ulaştı. Siz de Wolfteam oyununu indirebilir, kurduktan sonra ise kaydolarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun için indirme linkleri ve daha fazlası yazımızın devamında ye almaktadır.

Oyun dosyası 600 Mb boyutundadır.

Oyunun net oynanabilmesi için yeterli sistem gereksinimleri:

1Gb Ram

Intel i3 işlemci

1Gb boş disk alanı

Sistem gereksinimleri oyunda donmalar ve kasılmalar olmaması için gereken özelliklerdir. Daha düşük sistemlerde oyunun oynanamadığı anlamına gelmez.

Kurtlar takımında yerini almak istiyorsan, sen de kurulum dosyasını indirerek oyuna başlayabilirsin. Wolfteam indirmek artık çok kolay.

Wolfteam İndir

2 thoughts on “Wolfteam İndir

  1. uranus666 / 04 Mayıs 2012Betada en fazla vuruş hissini eleştirmiştim,birde odaynuki sınıflar arasında denge sorunu var.Multisinden pek fcmitli değilim belki single olarak iyi şeyler vaad eder. Bu arada murat abi,sana sonuna kadar hak veriyorum,o adamın dfcşman olduğunu izlerken bile anlamadım )Cevaplamak ie7in giriş yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>