Wolfteam Kaydol

Wolfteam oyununu oynamak istiyorsanız öncelikle oyunumuza kayıt olmaz zorundasınız. Kayıt işlemi oldukça kolay ve sorunsuz. Aşağıda sunduğumuz linkler yardımıyla Wolfteam, kurtlar takımı oyununa kolayca kayıt olabilirsiniz. Şimdi hem detaylara geçelim hem de kayıt sırasında dikkat etmemiz gerekenlere.

Kayıt aşamasında yönleneceğiniz site Wolfteam orjinal sitesidir. Ekrana gelen kırmızı butona tıklandığı anda ise aşağıda ki resimde yer alan ekran açılacaktır.

Bu aşamada en gerekli olan şey bir mail adresine sahip olmanız gerektiği.

Kullanıcı adınızı 6-16 karakter arasında seçmelisiniz.

Gizli sorunuzu ve cevabınızı asla unutmayınız.

Son olarak kayıt ve site kullanım şartlarını okuduktan sonra kabul etmelisiniz.

Artık ücretsiz üye ol butonuna tıklayabilirsiniz.

9 thoughts on “Wolfteam Kaydol

  1. Wolfteam oyununu gerçekten çok sevdim. Özellikle bir Türk karakterin oyun içerisinde yer alması ise daha güzel. Siz de Wolfteam kaydol seçeneği ile benim kaydolduğum gibi kayıt yaptırarak kolayca oyuna başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ben admine yardımcı olmak amacıyla burdan yorum olarak tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Wolfteam severlere selamlar.

  2. Ya bu oyun beni gerçekten çok sıkı sardı diyebilirim. Karakterler, haritalar, modlar ve daha fazlası herşey çok iyi tasarlanmış durumda. Ben kurtlar takımındayım ve attığım pençeler ile tanınırım. Peki siz hangi özelliğiniz ile tanınırsınız?

  3. Wolfteam oyununa kaydoldum ve gerçekten de çok memnunum. Özellikle de oyun içi haraketlilik çok hoşuma gidiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>